Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W odcinkach pojawia się gościnnie kilka znanych w przestrzeni modowej osobistości, czyli redaktorki pism, znane modelki lub fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu konkurować będzie 14 uczestników, wśród których są również osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jurorzy przyznają tej osobie, która według nich rzeczywiście może nadawać się do roli modelki lub modela, w skutek czego owy uczestnik na wstępie przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra jest głosem internautów, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego należy się spodziewać w tym sezonie programu Top Model?

Top Model stawia sobie za cel dać opcję rozwinięcia się oraz odkrycia "od kuchni" świata modelingu, przez to co edycję zgłasza się całkiem sporo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy otrzymują do zaliczenia różne konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Rolą jurorów jest ocenienie ich pracy i zadecydowanie o tym, który zawodnik będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, kto będzie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O ten tytuł konkuruje dużo ciekawych osób, więc zdecydowanie warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz