W pojedynku Francji z Chorwacją mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo bramek. Końcowy rezultat meczu wynosił 4:2 dla Francji. Tak więc Chorwacja nie zdołała odegrać się za finałowe starcie mundialu w rosyjskiej stolicy. Zawodnicy z Francji okazali się w tym spotkaniu trochę skuteczniejsi od Chorwatów.

Wielu ekspertów traktowało ten mecz jako odwet za finał mundialu na rosyjskiej ziemi. Początek spotkania wyłącznie to potwierdzały. Chorwaci grali zdecydowanie pewniej. Kreowali wiele akcji. Pierwszego gola dla dla zawodników Chorwacji strzelił Lovren Dejan. Ostatnie zagranie w tej akcji zaliczył Hernandez Lucas. Po piętnastu minutach goście wygrywali 1:0.

Francuzi nie umieli spowolnić kolejnych ataków przygotowywanych przez Chorwatów. Świetnie wystąpił bramkarz Chorwatów. Jego parada zatrzymała Griezmanna Antoine przed strzeleniem trafienia. Griezmann strzelił bramkę kilka minut później. W tej sytuacji golkiper drużyny Chorwacji nie miał szans na interwencję.

Sporo trafień w spotkaniu.

Wynik remisowy nie pasował żadnej drużyny. Obie ekipy brały pod uwagę jedynie triumf w tym spotkaniu. Dlatego też przez cały czas widzowie mieli możliwość śledzenia fantastycznych zagrań. Mnóstwo trafień jest tego świetnym tego dowodem. Na boisku Francuzów widzieliśmy fenomenalny spektakl.

Na koniec pierwszej części starcia Francuzi zaczęli gonić straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Martiala Anthony'ego, który ustrzelił gola dające wyrównanie drużynie francuskiej. Starcia w ramach Ligi Narodów potrafią dać widzom futbolu wiele wspaniałych doznań. Piłkarze tych dwóch reprezentacji pokazali fenomenalne umiejętności fanom w całej Europie. Bez wątpienia większość sympatyków może być zachwyconych. Na koniec z wygranej cieszyli się zawodnicy francuscy.

Reprezentanci chorwaccy musieli do pogodzenia się z z brakiem punktów. Zawodnicy Chorwacji pokazali się z wyśmienitej strony. Dla mistrzów świata to drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach.