To przykre, że doczekaliśmy czasów, w których coraz to donośniej mówi się o zagładzie planety - brak wody i eksterminacja ekosystemu to palące problemy, z jakimi powinniśmy mierzyć się już dziś. Jak zacząć zmiany? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co jakiegokolwiek dnia daje nam przyroda. Z takim nastawieniem powstał sklep domiwoda.pl, w którym znajdą Państwo przeróżne urządzenia i technologie do efektywnego gospodarowania deszczówką. Na łamach witryny przedstawiamy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, warsztatów, gospodarstw rolnych i przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system lub zasobnik na wodę to szansa, by pomóc planecie, poprawić wygodę codziennego życia i co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Nagromadzanie oraz użycie deszczówki to zbawienie nie jedynie dla przyrody, lecz też dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest bezpłatna, a jedna inwestycja (nieraz dofinansowana przez rząd) w słuszny system pozwoli jeszcze poprawniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogrodzie lub ewentualnie rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl użytkuje najświeższe zdobycze techniki, oferując przyciągające, przetestowane oraz atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co można z pomyślnością wykorzystać w ogrodzie. W jakim miejscu wolno zamontować wskazane sprzęty? Dosłownie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo agrarne i dużo więcej - wszędzie tam, gdzie mieszkamy oraz w jakim miejscu jest dostęp do wody deszczowej. Domiwoda.pl burzy także stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki hydrologicznej wolno instalować wyłącznie w ogromnych gospodarstwach rolniczych - oferta sklepu skierowana jest także dla osób prywatnych oraz mieszkańców, którzy chcą zakupić oraz zainstalować mniejsze urządzenia do prywatnego użytku - wystarczy wejść na stronę internetową, udać się do stosownej kategorii, wyselekcjonować urządzenie, złożyć indywidualne zamówienie i zamontować zgodnie z instrukcją, aby zdołać gromadzić, filtrować i wykorzystywać moc natury - bezpłatną deszczówkę.


www domiwoda pl kratka parkingowa


Specjaliści z domiwoda.pl pomagają też w uzyskaniu dofinansowania na określone systemy oraz instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Pomoc w przeprowadzeniu wszystkich procesów formalnych, zamontowanie systemu i uruchomienie - jeśli pragną Państwo przekazać to wszystko pod opiekę zawodowców, uprzejmie zapraszamy na domenę internetową po więcej informacji. Zakupy, konsulting, pomoc, innowacja oraz ochrona otoczenia - wspólnie możemy zawalczyć o zieloną Ziemię!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz