W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20:00 odbył się wywiad Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się niebywale głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to pierwszy połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, w oparciu zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w królewskiej rodzinie stoją raczej po stronie królowej Elżbiety a także pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie można zaprzeczyć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, zależnie od . Brytyjskie media zauważają, iż jeżeli Harry i Meghan zechcieliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili ostatecznie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także sferę tego, iż książe nie zauważył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam określił, jak i również temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się zbieraniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę ekspertów omawiających w mediach kwestie królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając przy tym Oprah Winfrey subiektywizm natomiast Meghan Markle stosowanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z Harrym a także Meghan został pokazany w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio bez mała 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając niesłychane informacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bezsprzecznie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne cały czas analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz